پست-ویژه-تصویر

خرید نوشابه انرژی زا ایزی فول 250 میلی لیتری از سورنا

خرید نوشابه انرژی زا ایزی فول 250 میلی لیتری را می توانید از سوپرمارکت آنلاین سورنا تهیه فرمائید. خوبی خرید اینترنتی این است که شما می توانید در بازه زمانی که خود مشخص می کنید و در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرید. همچنین این محصول را می توانید به صورت حضوری از 2300 شعبه فعال “فروشگاه سراسری سورنا” خرید نمائید.

این خانواده از نوشیدنی ها که چند سالی است در بازار آمده در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. البته در تاریخچه آن و پیدایش آن در اروپا به دهه 1970 بر می گردد. این نوع از نوشابه برای حمایت مالی از ورزش در آن زمان شروع به تولید شد. و امروزه مصرف آن بیشتر در بین ورزشکاران برای گرفتن انرژی بیشتر و بهبود در تمرینات استفاده می شود.

ترکیبات به کار رفته در نوشابه انرژی زا ایزی فول را می شناسید؟

ترکیبات این نوشابه انرژی زا از شکر، اسید سیتریک، کربن دی اکسید، تری سدیم سیترات. طعم دهنده های طبیعی میوه های استوایی و توتی فروتی، رنگ طبیعی کارامل. کافئین، تائورین، اینوزیتول، گلوکورنولاکتون، بنزوات سدیم، نیاسین. خانواده ویتامین B از جمله B2، B3، B5، B6، B12 و آب آشامیدنی است.

این محصول دارای نشان سیب سلامت نیز می باشد. اما استفاده آن برای کودکان و افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، حساس به کافئین، بیماران قلبی و عروقی، زنان باردار و شیرده مناسب نیست و توصیه نمی شود. این نوشیدنی مناسب ورزشکاران و کسانی که کارشان در طول روز زیاد است و نیاز به انرژی زیادی دارند به علت داشتن کافئین، تائورین و خانواده ویتامین های B پیشنهاد می شود چون انرژی سریع و زیادی به شما خواهد داد.

مقاله ۵ نوشابه انرژی زا محبوب پر خرید سوپرمارکت آنلاین سورنا را نیز مطالعه کنید.

محصولات مشابه که در سوپرمارکت های سورنا به فروش می رسد :

۱- نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت

۲- نوشابه انرژی زا شاتل ۲۵۰ میلی لیتری

۳- نوشابه انرژی زا هابرت ۲۵۰ میلی لیتری

4- خرید نوشابه انرژی زا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *