نحوه شروع فرانچایز فروشگاه زنجیره ای و اخذ نمایندگی فروشگاه سورنا را می‌دانید؟

شما به دو صورت حضوری و غیرحضوری می‌توانید شروع به فرانچایز فروشگاه زنجیره ای و گرفتن اخذ نمایندگی فروشگاه سورنا کنید و به خانواده بزرگ ما بپیوندید. از طریق مراجعه حضوری جهت اخذ نمایندگی فروش می توانید به آدرس دفتر مرکزی ما مراجعه فرمایید: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، خیابان آفتاب، نبش بن بست سوم، پلاک ۵، شرکت ستاره طلایی سینا

از طریق تماس تلفنی: تماس با شماره تلفن : ۴۲۴۱۶۸۰۸ (۰۲۱) یا اخذ نمایندگی در شهرستان‌ها
همکاران ما شما را جهت اخذ نمایندگی فروشگاه راهنمایی خواهند کرد.

شرایط پذیرش فروشگاه جدید :

  • حداقل متراژ فروشگاه : ۸۰ متر به بالا
  • حداقل فروش روزانه : ۷ میلیون تومان به بالا
  • از نظر وضعیت اعتباری و مطالبات مورد تایید شرکت های پخش و فروش گروه صنعتی گلرنگ باشد (به عنوان مثال شرکت گلپخش اول)
  • دارای فضای تبلیغاتی, چیدمان کالا, شلف باشد.
  • موقعیت مکانی: واقع شده در خیابان اصلی
  • دارای جواز کسب فعالیت
  • تسویه حساب مالیاتی در خصوص تابلو (اتمام و تسویه حساب در خصوص تابلوی سردرب قبلی)

 

فروشگاه سراسری مواد غذایی سورنا

امروزه در بسیاری از نقاط جهان خصوصا کلانشهرها، فروشگاه‌ زنجیره ای مواد غذایی یکی از مهم‌ترین مراکز خرید مردم به شمار می‌روند. و مردم بسیاری از مایحتاج اصلی خود را در این مراکز خرید پیدا می‌کنند.

راه‌اندازی فروشگاه‌ سراسری مواد غذایی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با حاشیه سود خوب به حساب می‌آید. حتی اگر اکنون نیز دارای یک سوپر مارکت محلی هستید. می‌توانید برای تبدیل شدن به یک فروشگاه سراسری معتبر و حرفه‌ای اقدام کنید.

فقط کافی هست با فروشگاه‌ های سراسری سورنا تماس حاصل کنید تا فرآیند تبدیل شدن به یک کسب‌وکار حرفه‌ای را شروع کنید.

فرانچایز چیست؟

اما این فرانچایز چیست که این قدر مهم است؟

درفرهنگ پنج جلدی انگلیسی به فارسی آریان‌پور, کاربرد این واژه درتجارت به معنای حق انحصاری ترجمه شده است. فرانچایز را نخستین بار, فردی به نام سینگر (Singer) در سال ۱۸۵۰ارائه داده است. سینگر همانی است که بسیاری از ایرانیان با چرخ‌های خیاطی آن آشنایی دارند. اما مهمتر از محصولات او و شرکتش مفهومی اساسی است که در سال ۱۸۵۰ به دنیا آمده است.

حس رقابت بین فروشگاه‌ها

امروزه تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در هر زمینه‌ی کاری با تعداد فروشگاه‌های منفرد رقابت می‌کنند. و در بعضی زمینه‌ها همچون رستوران ‌ها، سهم قابل توجهی از بازار در اختیار رستوران‌های زنجیره‌ای است. واقعیات امروز خبر از استقبال عمومی از برندهای زنجیره‌ای و فرانچایزها هم در بحث سرمایه‌گذاری و هم استفاده از خدمات می‌دهد. بر اساس آمارهای موجود بطور متوسط هر شهروند بالای ۱۸ سال در آمریکا روزانه حداقل از یک سرویس زنجیره ای ارایه شده توسط یک Franchise استفاه می کند.

فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاری با اخذ نمایندگی فروشگاه سورنا

گرایش عمومی به سرمایه گذاری در صنعت Franchise به حدی است که حتی کسب و کارهای منفرد به محض رسیدن به سود قابل توجه اقدام به تدوین یک الگوی استاندارد برای خود می‌کنند و با استفاده از سرمایه شخصی و یا جذب سرمایه گذار شعبه‌های جدید ایجاد می‌کنند و این کاری نیست جز حرکت بسوی تولد یک Franchise جدید. بطور خلاصه استفاده از یک فرنچایز چیزی نیست جز تکرار یک الگوی آزمایش شده کسب‌وکار که منجر به کاهش ریسک سرمایه‌گذاری می‌شود.

یک تجارت مطمئن تحت نام یک برند با کسب نمایندگی فروشگاه سورنا

پس در فرانچایز، شما یک کسب و کار موفق رابطه برقرار می‌کنید به طوری که بتوانید از سیستمی استفاده کرده و برروی برند (مارک-نشان ویژه) موجود به منظور دستیابی به بازگشت سریع‌تر سرمایه تان سرمایه گذاری نمایید. شرکت‌های معروف جهان مانند مکدونالد، ساب وی، پیتزا هات، هیلتون هتلز، هاردیز، جانی راکت، کی اف سی، دانکن داناتز، استارباکس، برگرکینگ و … مشغول به فعالیت از طریق این تجارت می‌باشند.

شعبهشماره تماسسرپرست شعبه/ فروشهمراه
گیلان۰۱۳۳۳۶۹۰۶۸۶عباس ملکی۰۹۱۱-۹۳۵۴۵۱۰
گیلان۱۳۳۳۶۹۰۶۵۹کیومرث معصومی۰۹۱۱-۲۳۲۱۰۱۴
هرمزگان۰۷۶۳-۲۵۶۱۰۳۴عباس دهقانی۰۹۳۳-۵۰۹۵۰۵۷
تهران - جنوب۴۲۴۱۶۰۰۰اسماعیل احمدی۰۹۳۷۷۹۸۱۰۲۳
تهران - شمال۴۲۴۱۶۰۰۰ناصر لاله۰۹۱۹-۲۱۲۸۵۰۵
قزوین و زنجان۰۲۸-۳۲۸۴۹۲۸۸مجید کیخا۰۹۱۲-۳۶۰۸۲۹۲
قزوین و زنجان۰۲۸-۳۲۸۴۹۲۸۸سجاد ارشادی۰۹۱۲-۸۹۸۵۲۷۳
اراک و قم۰۸۶-۳۴۴۵۸۲۰۰نوید بیات۰۹۱۸-۳۴۹۴۵۲۲
اراک و قمرضا متقی۰۹۱۸-۸۶۴۷۳۲۲
آذربایجان غربی۰۴۴-۳۲۴۲۲۴۴۶جعفرلو ۰۹۱۴-۳۴۶۳۱۲۴
آذربایجان غربیمجید مالکی۰۹۱۲-۳۹۳۷۷۱۶
آذربایجان شرقی -جلیلی۰۹۱۴-۴۱۵۷۹۵۲
اصفهان و چهارمحال-علی شهبازی۰۹۱۳-۳۱۱۸۴۲۷
خرم آباد و خوزستان۰۶۶۳۳۱۱۱۷۲۵-۶همایون شیر محمدی ۰۹۱۶-۹۵۵۴۷۴۱
کرج۰۲۶-۳۳۵۳۲۶۸۵محمد پوریان۰۹۱۲-۵۲۲۷۶۹۴
کرجقاسم نوری۰۹۱۹-۷۵۶۵۰۰۶
کرمانشاه و ایلام ۰۸۳-۳۴۲۷۶۶۲۲وریا فتاحی۰۹۱۸-۳۱۱۳۶۶۵
کرمانشاه و ایلام مظهر فتحی۰۹۱۸-۲۷۶۵۹۷۵
شیراز-کهکیلویه-بوشهر-محسن دانشمند۰۹۱۷-۱۲۶۷۲۴۶
گلستان-شهرام محبت۰۹۱۲-۴۶۰۶۸۶۵
مازندران۰۱۱-۳۲۰۷۴۰۷۲مهدی فرهودی۰۹۱۱-۱۵۴۴۸۵۹
مشهد۰۵۱-۳۶۹۱۴۰۷۶حسین میرشاهی ۰۹۱۵-۳۰۶۶۱۹۰
فرانچایز فروشگاه زنجیره ای

فرانچایز فروشگاه زنجیره‌ ای و مزایای آن برای نمایندگان

احتمالا تاکنون نام‌ برندهای مک دونالد، وال‌مارت، استارباکس، ساب‌وی را شنیده باشید. که هرکدام از آنها در صنعت و حیطه خاصی فعال هستند و البته به صورت سراسری در نقاط مختلف جهان فروشگاه دارند. درواقع این برندها از روش فرانچایز و اعطایی نمایندگی بهره برده‌اند تا علاوه بر رشد سریع و فراهم کردن امکان دسترسی مشتری به کالاها و خدمات آنها، بتوانند یک فرصت خوب برای کسانی که بدنبال راه‌اندازی کسب و کار هستند ایجاد کنند. در ادامه مقاله با سورنا همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در مورد فرانچایز دریافت کنید.

فرانچایز (فرانشیز – به فرانسوی: Franchise) از کلماتی است که در دو، سه سال اخیر بارها آن را شنیده‌ایم. از رادیو و تلویزیون تا روزنامه و سایت‌ها. فرانچایز در اصل یک رابطه مدت‌دار و بلندمدت است که فرانچایز دهنده (شرکت مادر و اصلی) حق بهره مندی از برند و کالا و خدمات خود را به افراد (نمایندگان) اعطا می‌کند. البته شرکت فرانچایز دهنده ممکن است خدمات آموزشی، تامین منابع و مواد اولیه، تبلیغات و بازاریابی، سازماندهی و چیدمان و غیره را بسته به نوع کسب‌وکار در اختیار نمایندگان قرار دهد.

رشد فروشگاه‌های زنجیره‌ای و رستوران و فست‌فود‌ها به این مفهوم معنای بیشتری بخشید و فرانچایز امروزی بیشتر در غالب فروشگاه مواد غذایی و فست‌فود‌ها شکل گرفته است.

رابطه فرانچایز فروشگاه زنجیره ای و تاثیر آن بر کسب‌ و کارهای کوچک

فرانچایز فروشگاه زنجیره ای معمولا در کسب‌وکارهای کوچک میزان اندوخته مالی یا انبار کالا، کم است و صاحبان آن ترجیح می‌دهند. تا با گام‌های حساب شده و مطمین پیش بروند و ریسک پذیری پایین را مدنظر قرار می‌دهند. اینجاست که فرانچایز یک گزینه عالی برای این افراد و این نوع کسب‌وکارها مطرح می‌شود.

صاحبان کسب‌وکار کوچک می‌توانند با هزینه منطقی و مشخص اقدام به دریافت نمایندگی یک برند معتبر و شناخته شده کنند. تا از مزایای رقبابتی مانند تبلیغات و بازاریابی آن بهر‌مند شوند و مشتریان نیز با توجه به نام برند به فروشگاه مورد نظر و خرید از آن می‌پردازند.

مورد مهمی دیگری که در این موضوع برای صاحبان کسب‌وکار کوچک بسیار موردتوجه و مثبت قلمداد می‌شود. این است که معمولا این افراد با پروسه‌های مدیریتی یا ابزارهای نوین حوزه فروش صنعت خود آشنا نیست یا به دلیل هزینه‌های آن، همینطور که عنوان کردیم سعی می‌کنند تا هزینه خود را مدیریت کنند. با دریافت یک فرانچایز از برند مناسب، آنها می‌توانند تمام فرآیندهای مدیریتی و اجرایی یا اشتباهاتی که در مسیر کسب و کار ممکن است دامن‌گیر آنها شوند. را پشت سر بگذراند و همچنین با جدیدترین ابزارها و مراحل فروش در صنعت خود آشنا شوند.