نام برند سورنا

سورنا، جوانی آریایی، خردمند، نیکوچهره ، تنومند و البته یکی از سردارن دلیر سپاه ایران در زمان اشکانیان بوده و بر پایه اظهارات پلوتارک او در دلیری و توانایی پیشروترین سرباز ایرانی دوران خود نیز بوده است. که با افتخار نام سورنا از این شخصیت تاریخی و نیکو؛ الهام گرفته شده است.

Surena-Logo-Typography-Farsi

معنی نماد سورنا

Surena-Logo-Typography-Latin

ستاره دنباله داری که در بالای لوگو سورنا قرار دارد به معنای درخشندگی است و می توان گفت که شرکای تجاری سورنا همانند یک آسمان پر از ستاره در کنارهم میدرخشند که اشاره ای به فراوانی و پراکندگی فروشگاه های سورنا در سطح پهناور کشور عزیزمان ایران دارد و این المان از نام شرکت (ستاره طلایی سینا) اخذ شده است و همچنین ستاره بیانگر کیفیت و برتری برند سورناست.

چشم انداز و رسالت سورنا

شرکت ستاره ‌طلایی ‌سینا، شرکتی خدماتی است که به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در خدمات رسانی با قالب و ساختاری جدید و البته متفاوت، مطابق با شرایط کشور در زمینه فرانچایز فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ فعالیت دارد.
ماموریت اصلی شرکت، ارائه خدمات برتر با سیستم فروش یکپارچه و بروز؛ تامین کالا؛ آموزش شرکای تجاری؛ ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش و تامین کالا در فروشگاه های مورد نظر است و با شرکای تجاری که تمایل به بهبود و رونق کسب و کار خود را دارند در سطح کل کشور همکاری می‌نماید. دراین راستا شرکت ستاره طلایی سینا با اضافه کردن کانال های توزیع باعث افزایش فروش و سود شرکای تجاری خود می شود و همچنین با کاهش قیمت تمام شده برای شرکای تجاری خود افزایش رضایتمندی را به دنبال خواهد داشت. شرکت ستاره طلایی سینا با حمایت از شرکای تجاری خود در دراز مدت موجب رفع نگرانی آنها از حضور فروشگاههای زنجیره ای ملی، محلی و تخفیفی شده و حتی از خروج احتمالی آنها از چرخه صنعت جلوگیری می کند.

چشم انداز سورنا

با توجه به راهکارهای در نظر گرفته شده و نیز قابلیت ها و ظرفیتهای موجود، افتتاح و گشایش حدود 10 هزار فروشگاه را تا سال 1404 هدف این شرکت می باشد.

فروشگاه زنجیره ای تخصصی

فروشگاه های سورنا

شرکت ستاره ‌طلایی ‌سینا، شرکتی خدماتی است که به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در خدمات رسانی با قالب و ساختاری جدید و البته متفاوت، مطابق با شرایط کشور در زمینه فرانچایز فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ فعالیت دارد.شرکت ستاره طلایی سینا با نام تجاری سورنا در مناطق مختلف جغرافیایی ایران عزیزمان؛ دارای فروشگاه های سراسری و پلاس می باشد.

تعداد فروشگاه های سورنا پلاس تا امروز به 12 شعبه در استان های گیلان؛ فارس؛ آذربایجان و تهران رسیده است. که این فروشگاه ها تحت مالکیت و مدیریت شرکت ستاره طلایی سینا می باشد و در این فروشگاه ها علاوه بر محصولات سوپرمارکتی؛ محصولاتی مثل میوه و سبزیجات؛ خشکبار؛ پروتئین و… عرضه می شود.

فروشگاه های سراسری سورنا در نقاط مختلف کشور؛ به عنوان شرکای تجاری سورنا محسوب می شوند. این فروشگاه ها تحت مالکیت و مدیریت خود افراد بوده و سورنا با تامین بیش از 50٪ کالاهای شرکای تجاری خود باعث سودآوری بیشتر آنها خواهد شد.

از آنجایی که هویت بصری هر برند، مجموعه عناصر قابل رویت یک برند مانند رنگ، طرح و لوگوی مخصوص آن است. هر برند با استفاده از هویت بصری‌اش است که می تواند خود را به مشتریان بازار هدف معرفی نماید. بنابراین این طراحی و هویت بصری می بایست به گونه‌ای باشد که همه اجزا شرکت ستاره طلایی سینا (سورنا) در قالب و ساختاری یکپارچه و به صورت منحصر بفرد، گویای ماهیت اصلی این برند باشند.