پست-ویژه-تصویر

5 نوشابه انرژی زا محبوب پر خرید سوپرمارکت آنلاین سورنا

5 نوشابه انرژی زا محبوب پر خرید سوپرمارکت آنلاین سورنا را می شناسید؟ در این روزها نوشابه های انرژی زا طرفداران زیادی در بین افراد جامعه پیدا مرده است. این افراد بیشتر ورزشکاران هستند. ولی به غیر از ورزشکاران افرادی که کار روزانه آن ها انرژی زیادی را لازم دارد از این محصولات استفاده می کنند.

از این رو تصمیم گرفتیم که محبوب ترین آنها را به شما معرفی کنیم تا شما هم هنگام خرید با توجه به مزایا و معایب آن انتخاب بهتری را انجام دهید. بیشتر نوشیدنی های انرژی زا معمولا گازدار و یا با پایه شیر می باشند.

نوشابه انرژی زا چیست؟

نوشابه‌های انرژی زا به طور کلی برای اولین بارها در سال ۱۹۸۷ در قاره اروپا تولید می‌شدند. از آن زمان تا امروزه این نوشیدنی‌ها محبوبیت زیاد داشته و محبوبیت آنها کاهش نیافته است. هر روزه مصرف این محصولات در سراسر جهان و ایران در حال افزایش است.

این نوشیدنی ها غیر الکلی می باشند که انرژی زیادی را به مصرف کننده می دهند. این دسته از نوشیدنی ها حاوی کالری کمتری نسبت به نوشیدنی های دیگر مانند آبمیوه ها و دلسترها هستند. و می توان دلیل انرژی زا بودن آنها را مقادیر زیادی کافئین و تائورین دانست.

شما به صورت حضوری این محصولات را می‌توانید از “فروشگاه سراسری سورنا” و همچنین به صورت غیرحضوری از سوپرمارکت آنلاین سورنا خرید نمائید.

1- نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت

نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت
نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت

کربوهیدرات (ترکیبات قندی) ، تائورین، کافئین، گلوکورونولاکتون و همچنین ویتامین‌های گروه B و آب مواد سازنده ترکیبات تشکیل دهنده نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت هستند.

کافئین

کافئین یکی از پرمصرف‌ترین داروهای کره زمین است و از قدیم به دلیل اثر محرکی که دارد. در طول روز طرفداران زیادی به طریق مختلف در ماده‌های غذایی مصرف می‌شود. این محرک دوست داشتنی به صورت طبیعی در قهوه و چای وجود دارد. اما متخصصین و تولید کنندگان موادغذایی در مواد تشکیل دهنده نوشیدنی‌های انرژی زا و نوشابه‌ها هم استفاده می‌کنند. در اکثر نوشیدنی‌های انرژی زا بین ۷۰ الی ۲۰۰ میلی‌گرم کافئین در هر قوطی وجود دارد.

کافئین با ایجاد حس هوشیاری در بدن، سیستم عصبی انسان را تحریک می‌کند. این کار باعث افزایش ضربان قلب و فشار خون در شما می‌شود و باعث کم آبی بدن شما نیز می‌شود.

تائورین

تائورین یکی از اسیدهای آمینه است که به صورت طبیعی توسط بدن انسان‌ها می‌تواند شود. با این وجود این اسیدآمینه در نوشابه‌های انرژی زا اورجینال کینگ نایت تولید شده موجود است. این اسید آمینه کمک به تنظیم ضربان قلب، انقباضات ماهیچه‌ای و اندازه انرژی بدن کمک می‌کند. معمولا بدن ما به اندازه کافی ماده تائورین را تولید می کند پس در حالت عادی برای کسب این اسید آمینه نیازی به مصرف مکمل ندارید.

طبق تحقیقات اینطور به نظر می‌رسد اما ثابت نشده است. که تحت شرایط خاص استرس زایی مانند بیماری، فعالیت بدنی یا آسیب دیدگی، بدن به مقدار کافی این ماده را نمی‌تواند تولید کند. و مکمل ها می توانند در این زمان بسیار کمک کننده سلامت شما باشد.

2- نوشابه انرژی زا شاتل ۲۵۰ میلی لیتری

نوشابه انرژی زا شاتل
نوشابه انرژی زا شاتل 250 میلی لیتری

نوشابه انرژی زا شاتل ۲۵۰ میلی لیتری و ترکیبات تشکیل دهنده را بهتر است بدانید. در فرمولاسیون تولید این نوشیدنی از تائورین استفاده می شود. که این ماده یک آمینو اسید غیر ضروری است که به تشکیل بافت عضلانی در بدن شما کمک خواهد کرد. این آمینو اسید که موجب کاهش فشار خون در بدن می شود. همچنین خاصیت چربی سوزی و نشاط آوری نیز را دارد. بیشتر ورزشکاران از مکمل هایی که دارای تائورین هستند برای افزایش استقامت خود در تمرینات استفاده می کنند.

دیگر مواد استفاده شده نوشابه انرژی زا شاتل ویتامین های گروه B هستند.

خوب می دانید که ویتامین های گروه B استفاده شده در نوشابه انرژی زا شاتل در متابولیسم بدن شما و افزایش سطح انرژی بدن نقش زیادی را دارند. اگر در طول روز حالت کسل بودن دارید بدانید که کمبود ویتامین های گروه B یکی از دلایل مهم و اصلی کاهش سطح انرژی و کسالت های روزمره ما است. مصرف ویتامین های گروه B باعث افزایش خونسازی در بدن ما و احساس نشاط و پر انرژی بودن را در ما ایجاد می کند. مصرف آنها موجب تنظیم متابولیسم بدن ما می شود و ضروری نیز است.

3- نوشابه انرژی زا هابرت ۲۵۰ میلی لیتری

نوشابه انرژی زا هابرت
نوشابه انرژی زا هابرت 250 میلی لیتری

خرید نوشابه انرژی زا هابرت ۲۵۰ میلی لیتری را می توانید از فروشگاه سراسری سورنا انجام دهید. این محصول یک نوشابه انرژی زا گازدار است که با مصرف آن حدود ۵۰ کیلو کالری انرژی دریافت می کنید. این محصول در خود دارای ویتامین های گروه B را دارد. از دیگر ترکیبات استفاده شده در این محصول می توان به شکر، دی اکسید کربن، اسید سیتریک، تری سدیم سیترات، طعم دهنده مشابه توتی فروتی، رنگ کارامل، کافئین، تائورین، سوربات پتاسیم و … اشاره کرد.

میزان کافئین استفاده شده در این نوشیدنی ۳۲۰ میلی گرم در لیتر است. در گروه ویتامین های گروه B استفاده شده در این نوشیدنی گازدار می توان به ویتامین B2، B3، B5، B6، B12 اشاره کرد که برای بدن و سطح انرژی ما بسیار مفید است.

مزایا و معایب نوشابه انرژی زا هابرت ۲۵۰ میلی لیتری را قبل مصرف بدانید.

از مزایا و خوبی این محصول این است که ساخت شرکت بهنوش و ایران می باشد. استفاده این محصول به کودکان و افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، حساس به کافئین، بیماران قلبی و عروقی، زنان باردار و شیرده مناسب نیست.

استفاده این محصول را اگر شما جزو افراد در دسته های ذکر شده نیستید و روزهای پرکاری را دارید و یا ورزشکار هستید پیشنهاد می کنیم. از مزایای دیگر این محصول می توان به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به محصولات مشابه آن در بازار اشاره کرد.

4- نوشابه انرژی زا گلوری ۲۵۰ میلی لیتری

نوشابه انرژی زا گلوری
نوشابه انرژی زا گلوری 250 میلی لیتری

شما با نوشیدن نوشابه انرژی زا گلوری ۲۵۰ میلی لیتری حدود ۵۰ کیلو کالری انرژی دریافت خواهید کرد. همچنین کافئین به کار برده شده نسبت ۳۲۰ میلی گرم در هر یک لیتر را نیز دارد. خانواده ویتامین B استفاده شده در این محصول B2، B3، B5، B6 است. دیگر مواد استفاده شده در این محصول شامل شکر، تائورین، دی اکسید کربن و … است.

نوشابه های انرژی زا گلوری را چه کسانی می توانند استفاده کنند؟

استفاده نوشابه انرژی زا گلوری ۲۵۰ میلی لیتری را به کودکان و افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، حساس به کافئین، بیماران قلبی و عروقی، زنان باردار و شیرده مناسب نیست و توصیه نمی شود.

این محصول با کیفیت را اگر شما جزو افرادی که در دسته های ذکر شده نیستند. و روزهای پرکاری را دارید و یا ورزشکار هستند پیشنهاد می کنیم. دیگر مزایای این محصول را می توان به کیفیت بسیار مناسب آن نسبت به محصولات مشابه آن در بازار می توان گفت و اشاره کرد.

5- نوشابه انرژی زا ایزی فول ۲۵۰ میلی لیتری

نوشابه انرژی زا ایزی فول
نوشابه انرژی زا ایزی فول

نوشابه انرژی زا ایزی فول ۲۵۰ میلی لیتری از شکر، اسید سیتریک، کربن دی اکسید، تری سدیم سیترات. طعم دهنده های طبیعی میوه های استوایی و توتی فروتی، رنگ طبیعی کارامل. کافئین، تائورین، اینوزیتول، گلوکورنولاکتون، بنزوات سدیم، نیاسین. خانواده ویتامین B از جمله B2، B3، B5، B6، B12 و آب آشامیدنی است.

این محصول دارای نشان سیب سلامت نیز می باشد. اما استفاده آن برای کودکان و افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، حساس به کافئین، بیماران قلبی و عروقی، زنان باردار و شیرده مناسب نیست و توصیه نمی شود. این نوشیدنی مناسب ورزشکاران و کسانی که کارشان در طول روز زیاد است و نیاز به انرژی زیادی دارند به علت داشتن کافئین، تائورین و خانواده ویتامین های B پیشنهاد می شود چون انرژی سریع و زیادی به شما خواهد داد.


مطالب بلاگ فروشگاه سورنا برای مطالعه بیشتر شما:

خرید نوشابه انرژی زا

منبع اطلاعات عمومی در مورد نوشابه انرژی زا از ویکی پدیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *