پست-ویژه-تصویر

لیست 12تایی بهترین نرم‌افزارهای حسابداری سوپرمارکت

مهم نیست که فروشگاه مواد غذایی یا سوپرمارکت شما چقدر بزرگ (یا کوچک) باشد، مدیریت صحیح کسب‌وکار می‌تواند بسیار سودآور باشد، برای انجام این کار، به نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی نیاز دارید تا شما را به ابزارهایی به منظور مدیریت موجودی، صدور فاکتور، مدیریت حقوق و دستمزد مجهز کند. در این مقاله برای کمک به شما بهترین نرم‌افزارهای حسابداری سوپرمارکت را فهرست کرده‌ایم.

بهترین نرم‌افزار سوپر مارکت

 

1. نرم افزار سوپر مارکت باران

نرم‌افزار سوپر مارکت باران در سه سطح ساده، پیشرفته و ویژه طراحی شده و مناسب استفاده در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، عمده‌فروشی و خرده‌فروشی، سوپرمارکت و هایپرمارکت است. با این نرم‌افزار می‌توانید امور حسابداری و مالی خود را به سادگی مدیریت کرده و زمان بیشتری را به ارائه خدمات به مشتریان تخصیص دهید. شایان ذکر است که امکان طراحی نسخه اختصاصی نیز  وجود دارد.

 

2. نرم افزار سوپر مارکت هلو

نرم‌‌افزار حسابداری سوپرمارکت هلو نرم‌افزاری با امکانات متنوع و کاربردی برای سوپرمارکت‌های کوچک و بزرگ است. این نرم‌افزار در چهار نسخه ساده، پیشرفته، جامع و شبکه عرضه شده است.  امکان تعریف کالا در سطوح مختلف، تعیین قیمت و مشخصات برای کالاهای هر سطح، تعریف واسطه و ویزیتور، اعلام اتوماتیک سررسید چک‌ها و… از امکانات این نرم‌افزار است

 

3. نرم افزار سوپر مارکت محک

نرم افزار حسابداری سوپر مارکت محک محصول گروه نرم‌افزاری محک، با در نظر گرفتن نیازهای مالی و حسابداری سوپر مارکت‌ها در مدیریت فروش خود طراحی شده است. ثبت اطلاعات مشتریان به همراه اطلاعات خرید آنان، فروش حضوری یا غیر حضوری، حمل توسط پیک و محاسبه‌ حقوق و دستمزد پرسنل از جمله امکانات نرم‌افزار سوپر مارکت محک است.

 

4. نرم افزار سوپر مارکت دشت همکاران سیستم

در نسخه دشت همکاران سیستم بیش از 20,000 کالای به‌روز به همراه بارکد آن از پیش تعریف شده است تا کاربر بدون صرف زمان طولانی برای تعریف کالاها در کمترین زمان ممکن بتوان از این نرم‌افزار استفاده کرد. در نرم‌افزار دشت همکاران سیستم به روز رسانی قیمت کالاها به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در هنگام فروش امکان‌پذیر است. نرم‌افزار دشت در سه نسخه پایه، استاندارد و پیشرفته عرضه شده است.

5. نرم افزار سوپر مارکت معین

نرم‌افزار حسابداری سوپر مارکت معین با قابیلت افزایش قیمت فروش تمامی کالاها به صورت درصدی، هشدار نقطه سفارش، امکان فروش سریع به صورت بارکدی و لمسی، قابلیت اتصال به ترازو و امکان ثبت پیک و فروش تلفنی، یکی دیگر از نرم‌افزارهای سوپر مارکت پرکاربرد است.

 

6. نرم‌افزار سوپر مارکت پارمیس پرو

نرم افزار حسابداری پارمیس پرو ویژه فروشگاه و سوپر مارکت، متناسب با نیازمندی‌های یک فروشگاه و سوپر مارکت از قبیل ثبت، اصلاح و چاپ فاکتور خرید و فروش سوپر مارکت، عملیات حسابداری، عملیات کالا و انبار، ثبت و مدیریت عملیات بانکی و همچنین امکانات کاربردی، ظاهری زیبا و منطبق با نیازهای یک سوپر مارکت را ارائه می‌دهد.

 

7. نرم‌افزار سوپر مارکت پارسیان

نرم‌افزار سوپر مارکت پارسیان محصول گروه پارسیان حساب یکی دیگر از نرم‌افزارهای سوپر مارکت پرکاربرد است. این نرم‌افزار با امکاناتی چون: درج 5 قیمت برای یک کالا، اضافه کردن کالا توسط بارکد، تخفیف ردیفی، ثبت قیمت پیش‌فرض کالا، تغییر قیمت لحظه‌ای و امکانات گسترده دیگر مالکین سوپرمارکت‌ها را در مدیریت کسب‌وکارشان یاری می‌دهد.

 

8. نرم‌افزار سوپر مارکت هوشمند نوین

نرم افزار حسابداری سوپر مارکت هوشمند نوین به طور خاص، متناسب با نیاز‌های یک سوپر مارکت، از قبیل ثبت و چاپ فاکتور خرید و فروش، قابلیت اتصال به کارتخوان بانکی و بارکدخوان و همچنین امکانات کاربردی، ظاهری زیبا، مناسب برای مغازه‌‌ها طراحی و ارائه شده است. معرفی کالا به صورت نامحدود در سه سطح، امکان تعریف تخفیف‌های متنوع در بازه‌های زمانی متفاوت برای کالاها و اخطار در مورد کالاهایی که با ضرر یا سود کم در حال فروش هستند و… از امکانات این نرم‌افزار است.

 

9. نرم‌افزار سوپر مارکت و هایپرمارکت مکسوس

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت و هایپرمارکت مکسوس با بهره‌مندی از سیستم صندوق فروشگاهی و مکانیزه به صاحبین فروشگاه‌ها امکان مدیریت امور مالی و حسابداری را می‌دهد.  یکی  از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری هایپرمارکت مکسوس، مبتنی بر بارکد بودن آن است؛ که موجب تسهیل در تمامی فرآیندهای مالی و حسابداری می‌شود. با این نرم‌افزار می‌توانید تمامی عملیات‌ها از صدور یک فیش ساده تا گزارشات مالی سالیانه را به راحتی انجام دهید.

 

10. نرم‌افزار حسابداری سوپر مارکت چرتکه

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپرمارکت و سوپر مارکت چرتکه با بررسی و در نظر گرفتن کامل نیازهای این صنف طراحی شده است. یکی از ویژگی‌های این نرم‌افزار  عدم نیاز به نصب و راه‌اندازی در کامپیوترهای شخصی و ثبت کالا و استفاده از بارکدخوان است. امکان تعریف نامحدود کالاها در سطوح مختلف و تعیین قیمت و مشخصات برای کالاهای هر سطح، امکان ثبت کالای مرجوعی و ضایعات ، گزارش‌دهی‌های متنوع و مدیریت فروشندگان و بازاریاب ها از جمله امکانات این نرم‌افزار است.

11. نرم‌افزار حسابداری سوپر مارکت کیان پرداز

نسخه سوپر مارکت یکی از پرفروش‌ترین نرم‌افزارهای گروه نرم‌افزاری کیان پرداز به شمار می‌رود و مناسب برای هایپرمارکت‌ها، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی است. از ویژگی‌های این نرم‌افزار محیط ساده، کاربر پسند، امکانات مهم و کاربردی ضروری است. نرم‌افزار سوپر مارکت کیان پرداز در چهار نسخه متوسط ، تکمیلی، پیشرفته و شبکه عرضه شده است.

 

12.نرم‌افزار ویژه فروشگاه‌های و هایپرمارکت‌های زنجیره‌ای نیکان

نرم افزار سوپرمارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان یک راه‌حل کامل برای نیازهای کسب و کار فروشگاه‌ها است. با کمک سیستم فروش فروشگاهی نیکان می‌توانید با دسترسی سریع  به موجودی و قیمت کالاها، به دید کاملی از میزان فروش فروشگاه خود دست یابید. سیستم حسابداری این نرم‌افزار نیز بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی، تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما را به راحتی مقدور می‌سازد.

سوالات متداول

نرم‌افزار سوپر مارکت چیست؟

برنامه‌ای که مالک سوپرمارکت با استفاده از آن می‌تواند تمامی عملیات‌های مالی و فروش خود را به راحتی مدیریت کند.

مزایای نرم‌افزار سوپرمارکت چیست؟

نرم‌افزار سوپرمارکت مزایای متعددی مانند صدور صورت‌حساب و بایگانی فاکتورها، افزایش بهره‌وری و پرداخت سریع را ارائه می‌دهد.

5 مورد از بهترین نرم‌افزارهای سوپر مارکت کدام است؟

نرم‌افزار سوپر مارکت باران، هلو، محک، دشت همکاران سیستم و معین از برترین نرم‌افزارهای حسابداری سوپر مارکت به شمار می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *