پست-ویژه-تصویر

2 ترفند افزایش فروش سوپر مارکت

برای افزایش میزان درآمد و فروش سوپر مارکت خود باید روی دو دسته از فعالیت های تان برنامه ریزی داشته باشید. دسته اول: تعداد مشتری تان را زیاد کنید.

افزایش تعداد مشتری ها سبب زیاد شدن خورده فروشی ها می گردد دسته دوم: افزایش میزان خرید مشتری ها است.

شما باید کاری کنید که وقتی مشتری وارد مغازه می شود؛ از همان ابتدا تمامی نیاز هایی که دارد؛ و حتی نیاز هایی که ندارد را برایش فراهم و ایجاد نمایید.

تا از شما خرید کند. حال کمی دقیقتر این دو دسته را مورد بر رسی قرار می دهیم.

سوپر مارکت

روش های جذب مشتری

چطور می توان تعداد مشتریان را افزایش داد؟ برای این که بتوانید مشتری های تان را افزایش دهید؛ روی دو راهکار باید برنامه ریزی کرده و اجرا نمایید. نکته اول: زیاد دیده شوید نکته دوم: خوب دیده شوید.

زیاد دیده شوید

برای این که شما بتوانید مشتری حد اکثری جذب نمایید؛ باید در محله خود تان بسیار زیاد دیده شوید برای دیده شدن اولا نیاز هست، موقعیت شهری که سوپر مارکت شما در آن جا قرار دارد.

از نظر مردم عامه شهر و محله خود دارای شرایط خوبی باشد مثلا دور میدان اصلی محله خود سوپر مارکت داشته باشید.

در خیابانی مغازه تأسیس کنید که رفت و آمد به آن جا بیشتر از مناطق دیگر است در کوچه بنبست و شش متری سوپر مارکت نزنید.

جایی سوپر مارکت تأسیس کنید که رهگذران عادی  بتوانند شما را ببینند. تبلیغات محیطی داشته باشید. بنر بزنید و در محله خود تان بیلبرد بگیرید.

تراکت پخش کنید و از ابزار هایی کمک بگیرید که بتوانید مشتری بیشتری جذب نمایید.

باعث شوید رقبای تان مشتری های شان را از دست بدهند سعی کنید همه نیاز های مشتری تان را تأمین نمایید به طور مثال: اگر مشتری پفک نمکی می خواهد؛ از همه برند ها داشته باشید.

برای این که مشتری بتواند هر چه دوست دارد از شما بخرد.

سوپر مارکت ارزان

خوب دیده شوید و قابل اعتماد باشید.

یکی از ملزومات خوب دیده شدن داشتن سردر زیبا و شکیل است. از اجناس خوب و با کیفیت استفاده نمایید راهکار هایی ایجاد کنید تا بتوانید کالای خود را درب منزل تحویل دهید.

بسیاری از مشتری ها واقعا حوصله مراجعه به سوپر مارکت ها را ندارند آن ها دوست دارند با یک تلفن تماس بگیرند و کالای مورد نیاز شان را درب منزل  تحویل بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *