پست-ویژه-تصویر

خرید نوشابه انرژی زا هابرت 250 میلی لیتری از فروشگاه سورنا

خرید نوشابه انرژی زا هابرت 250 میلی لیتری را می توانید از فروشگاه سراسری سورنا انجام دهید. این محصول یک نوشابه انرژی زا گازدار است که با مصرف آن حدود 50 کیلو کالری انرژی دریافت می کنید. این محصول در خود دارای ویتامین های گروه B را دارد. از دیگر ترکیبات استفاده شده در این محصول می توان به شکر، دی اکسید کربن، اسید سیتریک، تری سدیم سیترات، طعم دهنده مشابه توتی فروتی، رنگ کارامل، کافئین، تائورین، سوربات پتاسیم و … اشاره کرد.

میزان کافئین استفاده شده در این نوشیدنی 320 میلی گرم در لیتر است. در گروه ویتامین های گروه B استفاده شده در این نوشیدنی گازدار می توان به ویتامین B2، B3، B5، B6، B12 اشاره کرد که برای بدن و سطح انرژی ما بسیار مفید است.

مزایا و معایب نوشابه انرژی زا هابرت 250 میلی لیتری را قبل مصرف بدانید.

از مزایا و خوبی این محصول این است که ساخت شرکت بهنوش و ایران می باشد. استفاده این محصول به کودکان و افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، حساس به کافئین، بیماران قلبی و عروقی، زنان باردار و شیرده مناسب نیست.

استفاده این محصول را اگر شما جزو افراد در دسته های ذکر شده نیستید و روزهای پرکاری را دارید و یا ورزشکار هستید پیشنهاد می کنیم. از مزایای دیگر این محصول می توان به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به محصولات مشابه آن در بازار اشاره کرد.

برای خرید نوشابه انرژی زا هابرت شما به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از فروشگاه سراسری سورنا اقدام نمائید. برای خرید حضوری به 2300 شعبه فعال ما در سراسر کشور مراجعه نمائید. برای خرید غیر حضوری لطفا به بهترین سوپرمارکت اینترنتی تهران سوپرمارکت آنلاین ما مراجعه فرمائید.

مقاله ۵ نوشابه انرژی زا محبوب پر خرید سوپرمارکت آنلاین سورنا را نیز مطالعه کنید.

محصولات مشابه موجود در فروشگاه سورنا :

1- نوشابه انرژی زا اورجینال کینگ نایت

2- نوشابه انرژی زا شاتل ۲۵۰ میلی لیتری

3- خرید نوشابه انرژی زا

پخش عمده نوشابه انرژی زا هابرت

پخش عمده نوشابه انرژی زا هابرت را تیم پخش دفتر مرکزی فروشگاه سراسری سورنا برای نمایندگان خود در سراسر ایران انجام می دهد. برای اینکه همیشه جزو فروشندگان محصولات جدید در بازار باشید می توانید عضو خانواده بزرگ سورنا شوید. برای اخذ نمایندگی فروشگاه سورنا صفحه مربوط به آن را مطالعه نمائید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *