پست-ویژه-تصویر

افتتاح دو شعبه از فروشگاه های سورنا پلاس در شهر شیراز

افتتاح دو شعبه از فروشگاه های سورنا پلاس در شهر شیراز در دی ماه 1399 در شیراز افتتاح شد. فروشگاه سورناپلاس شماره 300 در خیابان وکلا شمالی، قبل از فلکه قصرالدشت قرار دارد. و فروشگاه سورناپلاس شماره 400 در بلوار چمران، بلوار نیایش، ساختمان هیراد واقع شده و آماده خدمات رسانی به شیرازی های عزیز است.

شرکت ستاره طلایی سینا تاکنون تعداد 5 فروشگاه سورنا پلاس و  1998 فروشگاه فرانچایز را راه اندازی نموده است.

امید است با شروع فعالیت این فروشگاه ها گامی مهم در جهت رفاه بیشتر هم میهنان خود به منظور تهیه ی اقلام ضروری و سبد متنوع و با کیفیت کالای خانوار داشته باشیم.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار، پیشنهادات، مسابقات و کمپین های فروشگاه های سراسری سورنا

صفحه surena.cs و صفحه فروشگاه های سورناپلاس به آدرس surena.plus را فالو کنید.

بعد از افتتاح دو شعبه از فروشگاه های سورنا پلاس در شهر شیراز بد نیست ماموریت و چشم انداز سورنا را بدانید؟

ماموریت

شرکت ستاره ‌طلایی‌سینا، شرکتی خدماتی است. که به عنوان یکی از شرکت‌های پیش‌ رو با قالب و ساختاری جدید و متفاوت و مطابق با شرایط کشور می‌باشد. که در زمینه فرانچایز فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها به عنوان یکی از شرکت های گروه صنعتی گلرنگ فعالیت دارد.

ماموریت اصلی شرکت، ارائه خدمات برتر و در اختیار قراردادن سیستم فروش یکپارچه و به روز می‌باشد. آموزش مشتریان، ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش در محل فروشگاه های سراسری سورنا است. و با مشتریانی که تمایل به بهبود و رونق کسب و کار خود دارند، در سطح کل کشور همکاری می‌نماید. دراین راستا با همکاری تجاری با این مشتریان و تحت برند سورنا، باعث افزایش فروش و سود مشتریان و کاهش قیمت تمام شده است. و رفع نگرانی آنها از فروشگاه زنجیره ای ملی، محلی و تخفیفی…و افزایش رضایتمندی آنها شده و از خروج احتمالی آنها از چرخه صنعت جلوگیری خواهد نمود. لذا بهبود سلامت روانی مشتریان و ارتقا کیفی سطح سلامت آنها در برنامه اجرایی شرکت ستاره طلایی سینا قراردارد.

چشم انداز

با توجه به ماهیت مدل در نظر گرفته شده و قابلیتها و ظرفیتهای موجود، امکان افزایش تا حدود ۱۰ هزار مشتری در سالهای بعد وجود دارد که با مدیریت و برنامه ریزی مدون هدف، دستیابی به ۱۵ هزار فروشگاه تا سال ۱۴۰۴ می باشد.

اخذ نمایندگی فروشگاه سورنا

سوپرمارکت آنلاین

سوپرمارکت آنلاین سورنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *