فرانچایز چیست؟

اما این فرانچایز چیست که این قدر مهم است؟

 درفرهنگ پنج جلدی انگلیسی به فارسی آریان‌پور, کاربرد این واژه درتجارت به معنای حق انحصاری ترجمه شده است. فرانچایز را نخستین بار, فردی به نام سینگر (Singer) در سال 1850ارائه داده است. سینگر همانی است که بسیاری از ایرانیان با  چرخ‌های خیاطی آن آشنایی دارند. اما مهمتر از محصولات او و شرکتش مفهومی اساسی است که در سال 1850 به دنیا آمده است.      

حس رقابت بین فروشگاه ها

امروزه تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در هر زمینه‌ی کاری با تعداد فروشگاه‌های منفرد رقابت می‌کنند و در بعضی زمینه‌ها همچون رستوران ‌ها، سهم قابل توجهی از بازار در اختیار رستوران‌های زنجیره‌ای است. واقعیات امروز خبر از استقبال عمومی از برندهای زنجیره‌ای و فرانچایزها هم در بحث سرمایه‌گذاری و هم استفاده از خدمات می‌دهد. براساس آمارهای موجود به‌طور متوسط هر شهروند بالای هجده سال در آمریکا روزانه حداقل از یک سرویس زنجیرهای ارائه شده توسط ی...ادامه

فرصتی عالی برای سرمایه گذاری سودآور

گرایش عمومی به سرمایه گذاری در صنعت فرانچایز به حدی است که حتی کسب و کارهای منفرد به محض رسیدن به سود قابل توجه اقدام به تدوین یک الگوی استاندارد برای خود می کنند و با استفاده از سرمایه ‌شخصی و یا جذب سرمایه گذار شعبه‌های جدید ایجاد می کنند و این کاری نیست جز حرکت به سوی تولد یک فرانچایز جدید. به طور خلاصه استفاده از یک فرانچایز چیزی نیست جز تکرار یک الگوی آزمایش شده کسب و کار که منجر به کاهش ریسک سرمایه گذاری می شود. در چارچوب مفهوم فرانچایز، سرمایه گذار طبق قراردادی مدون با ارائ...ادامه

یک تجارت مطمئن تحت نام یک برند

پس در فرانچایز، شما با یک کسب و کار موفق رابطه برقرار می کنید به طوری که بتوانید از سیستم وی استفاده کرده و بر روی برند (مارک و نشان ویژه‌ی) موجود به منظور دستیابی به بازگشت سریعتر سرمایه تان سرمایه گذاری نمایید. شرکتهای معروف و مطرحی در سطح جهان مانند مکدونالد، ساب وی، پیتزا هات، هیلتون هتلز، هاردیز، جانی راکت، کی اف سی، دانکین وناتس، استار باکس، برگر کینگ و ... مشغول به فعالیت از طریق این تجارت می‌باشند.

ماموریت و چشم انداز

ماموریت

  

شرکت ستاره طلایی سینا یک شرکت خدماتی است. ماموریت اصلی شرکت این است که با ارائه خدمات برتر و در اختیار قراردادن سیستم فروش یکپارچه و به روز، آموزش مشتریان،ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش در محل فروش مشتریان با مشتریانی که تمایل به بهبود و رونق کسب و کار خود دارند، در سطح کل کشور همکاری نماید.دراین راستا با همکاری تجاری با این مشتریان و تحت برند سورنا، باعث افزایش فروش و سود مشتریان و کاهش قیمت تمام شده و رفع نگرانی آنها از فروشگاه های زنجیره ای ملی، محلی و تخفیفی...و افزایش رضایتمندی آنها شده و از خروج احتمالی آنها از چرخه صنعت جلوگیری خواهد نمود. لذا بهبود سلامت روانی مشتریان و ارتقا کیفی سطح سلامت آنها در برنامه اجرایی شرکت ستاره طلایی سینا قراردارد.

چشم انداز

  

همکاری تجاری با حداقل 1200 فروشگاه در سطح کشور تا پایان سال 98 و با نام تجاری سورنا.

با توجه به ماهیت مدل در نظر گرفته شده و قابلیتها و ظرفیتهای موجود، امکان افزایش تا حدود 10 هزار مشتری در سالهای بعد وجود دارد که با مدیریت و برنامه ریزی مدون هدف، دستیابی به 15 هزار فروشگاه تا سال 1404 می باشد.

مراحل اخذ شعبه

جهت اخذ نمایندگی فروش می توانید به آدرس دفتر مرکزی ما مراجعه فرمایید:
میدان ونک، خیابان خدامی، چهارراه آفتاب،پلاک 95 طبقه سوم.

تماس با شماره تلفن :42416333(021)

همکاران ما شما را جهت اخذ نمایندگی راهنمایی خواهند کرد.

افتتاحیه فروشگاه های سراسری سورنا

ویدئویی از گشایش شعبه مرکزی

آشنایی با مدیران

آمار و نتایج

برخی آمار و ارقام در مورد فعالیت های فروشگاه های سراسری سورنا

تعداد شعبات

افتتاح شده و فعال فروشگاه های سورنا

تعداد کارکنان

در کل فروشگاه های سراسری سورنا

تعداد محصولات

قابل عرضه در فروشگاه های سراسری سورنا

تعداد تامین کنندگان

که روزانه از خدمات ما استفاده می کنند

میدان ونک، خیابان خدامی، چهارراه آفتاب،
پلاک 95 طبقه سوم

تلفن : 42416000
فکس : 42416000