پست-ویژه-تصویر

شکلات اسنیکرز chocolate snickers

شکلات اسنیکرز chocolate snickers شیرینی ساخته شده توسط شرکت مارس اینکورپوریتد است. این شرکت محصولات خود را با نوقا، کارامل، بادام زمینی و از لایه‌ای ترکیبی از شکلات و شیر پوشیده شده تولید می کند. جالب است بدانید محصولات اسنیکرز در سال بیشتر از ۲ میلیارد دلار در کل جهان به فروش می‌رسند.

این شرکت این ادعا را دارد که به علت اجتناب از واکنش آلرژی مصرف کنندگان خود و حساسیت زدائی از آنها به مواد غذایی، در بیان مواد تشکیل دهنده و نوشته شده بر روی محصول خود کمال صداقت را دارد. ترکیبات سازنده این شکلات عبارت است از: شیر شکلات، شکر، شکلات، شیر بدون چربی، کره کاکائو، چربی شیر، لاکتوز، سویا، لسیتین، عطر یا اسانس، و طعم دهنده مصنوعی، شربت ذرت، بادام زمینی، روغن نخل یا پالم، هیدروژنه روغن سویا، نمک و سفیده تخم مرغ است.

شکلات اسنیکرز را می‌توانید در بسته‌بندی 24 عددی از سورنا خرید نمائید.

شکلات اسنیکرز مغزدار همراه کارامل را به صورت بسته‌بندی 24 عددی یا به صورت دانه‌ای از سوپرمارکت اینترنتی سورنا خرید نمائید. این بسته بندی که دارای 1200 گرم وزن است که که شامل 24 عدد شکلات 50 گرمی در آن است.

ترکیبات chocolate snickers :

همچنین کل چربی استفاده شده در این شکلات ۱۲ گرم و چربی ترانس آن صفر است. این شکلات دارای ۱۲۰ میلی گرم سدیم و ۳۳ گرم کربوهیدرات که ۱۱ درصد از مواد کل آن را تشکیل داده است. میزان فیبر آن نیز ۱ گرم برابر با ۴ درصد از کل است و میزان شکر آن ۲۷ گرم می باشد. اسنیکرز در خود ۴ گرم پروتئین به همراه انواع ویتامین های خانواده A ، C، کلسیم و آهن در خود است.

صفحات مرتبط با این محصول:

فروشگاه مواد غذایی خارجی در تهران

سوپرمارکت آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *