پست-ویژه-تصویر

برگزاری جشن فروشگاه های سراسری سورنا

شرکت ستاره طلایی سینا , فروشگاه های سراسری سورنا در راستای فعالیت خود با حضور مدیران و مشتریان فرانچایز سورنا جشن و همایش عبور از مرز 500 فروشگاه  فرانچایز را در تاریخ 5 شهریور ماه جاری در هتل اسپیناس پالاس سالن گرند هال برگزار کرد. 

برگزاری جشن فروشگاه های سراسری سورنا در این مراسم که با حضور بیش از 700 نفر مهمان برگزار شد،  جناب آقای مهندس قارداشی نایب رئیس محترم شرکت ستاره طلایی سینا ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و معرفی خود و شرکت ماموریت و چشم انداز فروشگاههای سراسری سورنا را تشریح نمودند و ایشان در ادامه به بیان عملکرد این مجموعه و فعالیت های انجام شده در فروشگاه های سراسری سورنا در دو بخش اقدامات خدماتی مانند تابلو سردرب و سیستم های فروشگاهی و غیره و اقدامات تبلیغاتی مانند نصب سایه بان , تابلوهای تبلیغاتی داخل فروشگاه ها , مش های روی شیشه و غیره پرداختند.

جشن فروشگاه های سراسری سورنا

در ادامه جناب آقای دکتر سزاوار مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مهد خاورمیانه در سخنرانی خود فرمودند: فروشگاه های زنجیره ای امروز تحولات جدی را در عرصه ی بازار های داخلی و جهانی ایجاد کرده است , ایشان اظهار کرد ما  بر این باور هستیم که حضور فروشگاه های زنجیره ای اقدامی مثبت در جهت رونق اقتصاد و افزایش نرخ اشتغال محسوب می شود. وی افزود تجمع سوپر مارکت ها اقدام خوبی است و ما باید این فرهنگ را حفظ نماییم و در جهت ترویج و تبلیغ آن به بهترین شکل ممکن وارد عمل شویم .وی افزود معیشت جامعه برای ما مهم است و ما باید کمک کنیم تا مردم به بهترین شکل ممکن از ما رضایت داشته باشند.

در ادامه مراسم پس از ایراد سخنرانی، کیک همایش توسط صاحبان اولین فرانچایز و فرانچایز 502 بریده شد.

در این مراسم برخی از  مدیران ارشد و مدیران عامل شرکت های محترم گروه صنعتی گلرنگ و همچنین مدیران ارشد تامین کننده های مهم در حوزه صنعت و تولید کشور حضور داشتند.
قصد دارد تا با برنامه ریزی مدون و هدفمند و استفاده ازظرفیت های موجود  تا پایان سال 1404 تعداد فروشگاه های سورنا را تا 15 هزار فروشگاه افزایش دهد.

2 نظرات

  • مهدی کرد آگوست 10, 2021در 03:53 ق.ظ

    لام میخواستم فروشگاهم رو عضو خانواده سورنا کنم در اسلامشهر 09126461622

    • Maleknezhad.Mohammad آگوست 11, 2021در 11:49 ب.ظ

      سلام جناب آقای مهدی کرد، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هشت =