گسترش و راه اندازی شعب جدید در‌ فروشگاه‌ های سراسری سورنا

گسترش و راه اندازی شعب جدید در‌ فروشگاه‌ های سراسری سورنا

گسترش فروشگاه ‌های سراسری سورنا با حمایت گروه صنعتی گلرنگ جهت حمایت از خرده فروشان، سوپرمارکت‌ ها و تولید کنندگان انجام می‌شود. به همین علت  مصاحبه‌ای با مدیر بازاریابی این فروشگاه‌ها آقای مداح انجام داده‌ایم. که هدف، وضعیت آماری فروشگاه‌ها، نحوه همکاری با مجموعه و راه اندازی شعبه را توضیح می‌دهد.

مصاحبه با مدیر بازاریابی فروشگاه های سراسری سورنا جناب آقای مداح

در راستای پاسخ به سوالات مطرح شده از جانب مشتریان گرامی، روز گذشته مصاحبه‌ای درباره فروشگاه های سراسری سورنا انجام شد. که پاسخ آن‌ها به شرح زیر است:مدیر بازاریابی فروشگاه های سراسری سورنا

سوال اول – هدف از راه اندازی فروشگاه‌های سراسری سورنا

هدف از راه اندازی فروشگاه های سراسری سورنا را به اختصار توضیح دهید.

آقای مداح در پاسخ اعلام نمودند: “فروشگاه های سراسری سورنا با حمایت گروه صنعتی گلرنگ در راستای جلب حمایت مردم، خرده فروشان، سوپرمارکت ها و همچنین تولید کنندگان در عرصه اقتصادی کشور فعالیت های خود را دنبال می کند.”

ایشان در ادامه بیان کردند: “در واقع باید بگویم که مجموعه ما یک شرکت خدماتی است و طبق استراتژی که دارد فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، و خرده فروش ها را پشتیبانی می کند.”

مدیر بازاریابی شرکت فروشگاه های سراسری سورنا در ادامه صحبت خود برای روشن کردن سیاست‌ها اینگونه ادامه دادند:

“با رشد فروشگاه های بزرگ در کشور از میزان فعالیت خرده فروش ها و … کاسته شده است.”

” از این رو ما در راستای حمایت و انسجام خرده فروشی ها و سوپر مارکت ها اقدام به راه اندازی فروشگاه های سراسری سورنا نموده‌ایم.”

سوال دوم – تعداد فروشگاه های سورنا و برنامه گسترش تا پایان سال

تعداد فروشگاه ها در حال حاضر چه تعداد است؟ و برنامه گسترش فروشگاه های سراسری سورنا تا پایان سال را اعلام کنید.

آقای مداح پاسخ دادند : ” ما در حال حاضر حدود ۹۵۰ فروشگاه را در تعدادی از استان، مثل تهران، البرز، فارس، گیلان، قزوین، زنجان، خراسان رضوی، اصفهان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، قم و کرمانشاه احداث کرده‌ایم.”

ایشان ادامه دادند : “برنامه ما این است که تا پایان سال از بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه در سراسر کشور رونمایی کنیم.”

 

سوال سوم – نحوه گرفتن شعبه و شروع به همکاری با فروشگاه‌ های سورنا

نحوه شروع همکاری با فروشگاه ها و جذب آنها در مجموعه سورنا چگونه است؟

مدیر بازاریابی فروشگاه‌ های سراسری سورنا گفت : “ما در بحث تامین کنندگان سعی کردیم برد- برد باشد و تلاش می کنیم تا به منطقی ترین شکل صاحب سود شویم.”

“فروشگاه های سراسری سورنا از فروشگاه های تخفیف محور نیستند اما ممکن است ماهی یک یا دوبار برخی از کالاهای ما شامل تخفیف شوند. در این دوره ها هم تخفیف های بالایی را ارائه نمی دهیم.”

ایشان درباره میزان تخفیف کالاهای عرضه شده در فروشگاه های سورنا اعلام نمودند:

“معمولا دوبار در ماه فروشگاه های سورنا به منظور ارائه کالاهای تخفیفی وارد عمل می شوند و این اقدام را از طریق تراکت های تبلیغاتی و ارسال پیامک اطلاع رسانی می گردد.”

اشتراک گذاری پست